Kurzy pro dospělé a dětské tvořivé kroužky
logo_ruka menší.jpg

Kdo jsem?

Jmenuji se Blanka. 

Mým koníčkem a zároveň prací bylo dlouhá léta tvoření všeho druhu.


Pracovala jsem v Azylovém domě v Příbrami jako arteterapeut, v Domově pro seniory v Příbrami jako aktivizační pracovník, v Azylovém domě v Mokrovratech jsem byla jako pracovník v sociálních službách a zároveň jsem lektorovala tvořivé kurzy a dětské kroužky. V současné době jsem v Azylovém domě v Příbrami na pozici vedoucí a tvořivé kurzy a kroužky se bohužel odsunuly trochu na okraj.

Do prosince 2017 jsem měla svoji pracovní dílnu, kde se většina tvořivých kurzů a kroužků odehrávala. Od roku 2018 většinu svých aktivit provozuji u kamarádky Moniky v jejím korálkovém obchodě (Zoja korálky, Příbram).

Dětské kroužky jsou vždy v úterý a ve čtvrtek mezi 15.30 a 17 hodinou.

Tvořivé kurzy vždy každý sudý pátek od 17 hodin.

Již od malička, když se někdo ptal, co bychom chtěli v dospělosti dělat, jsem odpovídala – je mi to jedno, ale bude to s lidmi… a to se mi stále plní.
V Azylovém domě v Příbrami jsem měla na starosti hlavně děti a to už i od necelého jednoho roku až do dospělosti. Nezřídka mi do "herny" docházely i dospělé klientky. Pracovní náplň byla proto velmi pestrá. Od hraní her s nejmenšími dětmi až po čistě „výdělečné“ činnosti s dospělými.

V Domově pro seniory jsem měla na starosti skupinu seniorů s průměrným věkem kolem 88 let. Nejstarší klientce, kterou jsem měla, bylo 100 let.
Všichni věkově mezitím chodí ke mě na kreativní kurzy.

Nebudu zde vyjmenovávat činnosti, které umím, dělám nebo učím, snazší by bylo, kdybych zde uvedla, co neumím, resp. netvořím :-) Zastávám názor, že když někdo chce, tak to prostě zvládne. A když to nezvládne, tak se alespoň pokusí. Není vůbec důležité, aby byl výrobek dokonalý, ale aby nás práce bavila. A kdo pracuje s nadšením, přehlédne i drobné nedostatky :-) 

 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one